poniedziałek, 11 stycznia 2010

Widok z łodzi płynącej po jeziorze Genazaret


"(18) Gdy /Jezus/ przechodził obok Jeziora Galilejskiego, ujrzał dwóch braci: Szymona, zwanego Piotrem, i brata jego, Andrzeja, jak zarzucali sieć w jezioro; byli bowiem rybakami. (19) I rzekł do nich: Pójdźcie za Mną, a uczynię was rybakami ludzi. (20) Oni natychmiast zostawili sieci i poszli za Nim. (21) A gdy poszedł stamtąd dalej, ujrzał innych dwóch braci, Jakuba, syna Zebedeusza, i brata jego, Jana, jak z ojcem swym Zebedeuszem naprawiali w łodzi swe sieci. Ich też powołał. (22) A oni natychmiast zostawili łódź i ojca i poszli za Nim." (Mt 4, 18-22)

2 komentarze:

  1. Widok przepiękny, wycieczka też na pewno taka robi wrażenie. Wypad nad jezioro to zawsze bardzo dobry pomysł, my najczęściej stawiamy na pływanie kajakami. Bardzo ważne są tu kamizelki bezpieczeństwa. Takie znajdziecie na https://gokajak.com/kamizelki-dzieciece-i-mlodziezowe-83 tak samo jak i same kajaki.

    OdpowiedzUsuń
  2. A jeśli chodzi o inny typ rozrywek, to czy o wciąga - http://endushop.pl/a/lpph,strzelanie-nowa-pasja-polakow ? Jak do tego podejść, aby wyglądało, jak należy? Dało fun?

    OdpowiedzUsuń